<
icon1 icon2 icons3icons4 icon5
Новости

Завершені роботи в офісі концерну BASF

Літо в розпалі! Одні проекти на етапі завершення, інші готуються до старту!
Хотіли б представити Вам просторе офісне приміщення нашого постійного Партнера концерну BASF.

Компанія розпочала свою діяльність ще у 1865 р. і сьогодні вони поєднують економічний успіх із захистом навколишнього середовища та соціальною відповідальністю.

Ремонтні роботи були проведені згідно з ідеологією Замовника. Обсяг склав майже 1500 м?, які були оновлені максимально швидко та якісно, незважаючи на карантин. Наші спеціалісти дотримувались всіх обов’язкових санітарних норм для забезпечення максимальної безпеки.
BASF завжди піклується про своїх працівників, тож для комфортної роботи співробітників компанія VISTA Project провела цілий перелік робіт з оновлення офісу!

Локація ресепшена була змінена на більш комфортну та оздоблену сучасним світловим декором. Концепція нового дизайну була створена з корпоративних кольорів та відтворена у 49 кабінетах, оновлені побутові приміщення, встановлені системи відеоспостереження для підвищення захисту працівників. Співробітники BASF приймали активну участь у виборі матеріалів, їх відтінків та фактур. За допомогою нашого дизайнера, всі побажання були втілені в життя!

Ми щиро дякуємо нашому Партнеру BASF за довіру та рекомендації! Ви робите внесок у покращення світу, а ми допомагаємо Вам створити свій простір!
Бажаємо натхнення та процвітання!